© 2015 Poledancevalmez, Všechna práva vyhrazena

home

dotazy

Dotazy

Časté dotazy

1. Co si na hodinu s sebou vzít a co si obléct?

Na lekce pro začátečníky doporučujeme krátké legíny, kraťásky a top či tričko. Ideální však je mít na sobě sportovní podprsenku a sportovní kalhotky (čím více holé kůže tím lépe). Na rozcvičku je dobré na sebe přehodit tričko, popřípadě legíny, na flexi hodinu potom vždy legíny, abychom udrželi zahřáté svaly v teple a pěkně jsme se protáhli. Vhodné je vzít si návleky na lýtka, které Vás uchrání před případnými modřinami. Dále je dobré mít sebou ruční. Časem určitě každý přijde na to, co mu nejvíce vyhovuje.

 

2. Kdo může přijít na pole dance a pro koho není vhodný?

Ženy, muži i děti tito všichni můžou přijít, zapotřebí je dobrý zdravotní stav (žádné momentální úrazy nebo onemocnění). Stydlivost – možná tak první hodinu, ale věřte, že pole dance může dělat opravdu každý! Nezáleží na postavě. Právě naopak tento sport Vám pomůže shodit kila dolů, navíc jdou rychle vidět pokroky.

 

3. Jak se na lekci přihlásit?

Pouze přes rezervační systém. Stačí na našich stránkách kliknout na REZERVACE, zaregistrovat se, poté si vybrat balíček lekcí a můžete si do rozvrhu klikat a vytvářet si rezervace.(Pokud nejste členem a chcete se jim stát, můžete si vzít balíček pro členy a členství vyřešíme na první lekci).POZOR! Důležité je hlídat si odhlašování z lekcí, nejpozději 24 hodin před lekcí, jinak lekce nenávratně propadá. Omluveny budou pouze vážné důvody! Stejně tak platí, pokud je 24hodin před lekcí prázdno, tedy 0 přihlášených, lekce se ruší. Důležitá informace – vybírejte balíček lekcí tak, aby jste jej stihli vychodit v zakoupeném semestru! Nepřevádí se do dalšího!

 

Prosíme Vás, aby jste se opravdu odhlašovali z lekcí, pokud víte, že na lekci nepřijdete, máme pouze 6 tyčí a další možná čekají na to až se jim uvolní místo. Děkujeme

 

Placení – je možno platit přes účet nebo hotově ve studiu, nejpozději však na první lekci. Pokud budete platit přes účet, tak vždy nejpozději 10 dní po poslání přihlášky, s tím, že pokud máte první hodinu dřív a platba by už nestihla před první lekcí přijít, můžete nám poslat potvrzení o platbě na e-mail. Vždy Vám přijdou informace a platbě na e-mail, po poslání přihlášky. Číslo účtu pro platbu, vedené u Fio banky: 2801288381/2010 Jako variabilní symbol uveďte telefonní číslo zadané v přihlášce, do zprávy pro příjemce uveďte vaše jméno a příjmení, částka je vždy podle balíčku uvedeného na našich stránkách v ceníku.

 

V našem studiu máme ceny jak pro nečleny, tak pro členy TJ Sokola Valašské Meziříčí, přičemž členové mají lekce levnější.

 

Pokud nejste členem a chcete se jim stát, stačí vyplnit přihlášku a zaplatit členský poplatek. Členský poplatek je vždy na celý kalendářní rok, tedy cca na 4 semestry.

 

Odhlašování z lekcí – odhlásit z lekce se dá nejpozději 24 hodin před lekcí, později lekce nenávratně propadá. Na lekci může přijít pouze přihlášený . Proto je dobré dopředu si rozmyslet kolik lekcí si koupit a hlídat si dopředu přihlášené lekce.

 

Pro děti je členství povinné.

 

Cena členství činí 500 Kč pro dospělé a 100 Kč pro děti na kalendářní rok.

 

Je dobré kupovat lekce s rozvahou, protože lekce se vždy musí vyčerpat v zakoupeném semestru, není možné lekce převádět do následujícího semestru.

 

Aby lekce proběhla, je třeba, aby se přihlásili nejméně 2 účastníci. V opačném případě, tedy v případě, kdy bude lekce zrušena, Vám vždy přijde sms nejpozději hodinu před začátkem lekce. Lekce Vám poté budou vráceny.

 

Členské příspěvky se platí zvlášť v hotovosti přímo ve studiu.

 

Celý balíček můžete také zaplatit v hotovosti na první lekci.

 

Mezi jednotlivými lekcemi je vždy 15 minut pauza, kdy Vám přijde lektorka odemknout. V těchto pauzách je možné přijít si do studia koupit pernamentku nebo vyřídit jiné věci. Dále budeme ve studiu vždy 30minut před zahájením a 30minut po ukončení výuky nebo po telefonické či e-mailové dohodě.

 

Pokud máte nějaký další dotaz, rádi Vám ho zodpovíme na e-mailu popř. na telefonu 737922323.