© 2015 Poledancevalmez, Všechna práva vyhrazena

home

studio

Studio

NAŠE STUDIO

Naše studio se nachází v budově Sokolovny ve Valašském Meziříčí, jsme sportovní oddíl TJ Sokol Valašské Meziříčí.

Nabízíme lekce Pole dance od úplných začátečníků až po ty nejpokročilejší

Dále nabízíme lekce flexibility a aerial hoop (akrobacie v kruhu). Také nárazově pořádáme taneční lekce exotic, chair dance a další.

V našem studiu máme celkem 5 tyčí různých typů, vhodné i pro alergiky, o celkové výšce 3,6 m!

Dále máme kruhy různých velikostí od nejmenších pro děti, až pro velké pro dvojice.

LEKTORKY

MIRČA

Už od úplného batolete mě maminka vedla ke sportu. Jsem odchovaná v Sokole a jsem hrdá na to, že jsem Sokol, protože mi do života dal opravdu mnoho. V Sokole jsem se věnovala převážně (kromě asi dalších sto aktivit) gymnastice, cvičení na nářadí, společných choreografiím, teamgymu. Od 15let jsem začala pomáhat také s vedením hodin a od 16 let jsem se stala cvičitelem IV.třídy, později i III.třídy. V Sokole jsme také získali spoustu ocenění.. K tyči jsem se dostala na vysoké škole v Olomouci, a začínala jsem tedy ve studiu Apokalips Olomouc . Potom jsem se vrátila zpět do Valmezu a nebylo kam chodit, nejdříve jsem si pořídila tyč domů a začala trénovat sama, učit se nové věci, byla jsem na tyči pořád. Chyběli mi společné tréninky a tak jsem se rozhodla otevřít studio ve Valmezu a díky tomu jak skvělé zázemí máme v Sokolovně to šlo samo. Absolvovala jsem spousty workshopů na tyči např.s Olgou Trifonovou, Phoenix Kazree a se spoustou holek z česka. Taky školení specializované na závěsnou akrobacii, školení na D-Yogi fly a D-Yogi fly gravid. Studio je pro mě velký koníček i když momentálně trošku v pozadí, protože větším koníčkem jsou pro mě mé dvě malinké děti.

Nejsme jen místo, kde se přijdete odreagovat a udělat něco pro své tělo, ale především pro svou duši... jsme místo kde se mění životy, buduje sebeláska a sny se mění v realitu... LÁSKA JE!

EVČA

Pole dance i kruhům se věnuji od roku 2013. Předtím jsem pár let dělala tanec, jinak jsem byla sportem nepolíbená. Od roku 2018 vedu reprezentaci Aerial Hoop, kde trénují holky na "kruhařské" soutěže. Na kruhu radši trénuji ostatní, práce s druhými mě nabíjí. Preferuji trénování méně nadaných, protože si vlastní i mé práce práce víc váží a výsledky tréninku "jsou sladší" - a taky mám ráda výzvy (což je pravda, protože mám panickou hrůzu z výšek a stejně dělám akrobacii nad zemí). Trénuji i na pole dance soutěže (a to jak sebe, tak ostatní). Závodním v kategorii doubles (ve dvojici) a mám pár medailí. Na tyči i kruhu mě nejvíc baví překonávání sama sebe a získávání síly a sebevědomí. Mimo sport pracuji a studuji v bezpečnostním odvětví, jsem poměrně líná a závislá na kávě.

NELČA

Pohyb mě provází celý život. S pole dance jsem se setkala na podzim roku 2014 a brala jej jako doplněk ke sportovnímu lezení - vzhledem k nárokům na sílu i flexibilitu těla. Zamilovala jsem se do něj hned na první lekci. Je to kombinace aktivit, které jsou mi velmi blízké - jóga, tanec, gymnastika, akrobacie, posilování a práce s vlastním tělem. Nejraději na pole dance mám spinovou tyč, zajímavé přechody na statické tyči, strečink a také choreografie jak na tyči, tak i na zemi. Snažím se intenzivně získávat zkušenosti a navštěvovat nejrůznější workshopy. Vedle toho se snažím posouvat i svou jógovou praxi, abych Vám mohla předat ten nejzdravější druh strečinku, vycházející z jógy (dechu). Na pole dance je skvělé, že při tréninku opouštíte starosti běžného života a soustředíte se jen na danou chvíli. Navíc na lekcích poznáte skvělé lidi, kteří mají podobné smýšlení.

Pole dance je pro mě radost a nabíjí mě energií. Na lekcích se Vám budu snažit předat to nejlepší, co můžu a mým cílem bude, abyste si hodinu opravdu užili, minimálně stejně jako já! :)

VENĎA

Mamča dvou dětí

Od 6 let navštěvovala místní ZUŠ obor taneční průprava, kdy během 11 let stihla kromě baletu absolvovat také kurzy jazzu,stepu a scénického tance. Pak začala koketovat s aerobikem a objížděla různé workshopy, až při studiu na vysoké škole získala osvědčení „Instruktor aerobiku.“ V 5 letech začala chodit do gymnastiky, ale po roce jí byl doporučen balet – že nemá tolik sil v rukách (kdyby teď věděli ). Při dvou malých dětech si chtěla hodinu týdně provětrat hlavu s tím, že se musí dostat do formy a zpevnit postavu… když se otevřelo tohle studio. Začátky byly náročné, ale vydržela a po roce se stala jednou ze tří lektorek. Tyč je těžce návyková a v hodinách kolikrát překonáte samu sebe… A zjistíte, kolik svalů v těle máte (když se ráno nemůžete hýbat :-D).. ale jak říká Mirinka, co bolí, co sílí..

SILVA

Od školního veku jsem se věnovala gymnastice. Tento sport mě provázel v dětství několik let. Poté mě oslovily pódiové tance. Jako největší úspěch v tomto sportu je 3.misto v České Republice. Srdcovkou však pro mě byl a je fittness aerobik, kterému jsem se věnovala více než 10 let. U jednotlivců v soutěži master class jsem obsadila první a druhé mista, v souteži hip aerobik první misto. V párech jsme jen vystupovaly na kulturních akcich. Od roku 2011 mam osvědčení o odborné způsobilosti cvičence aerobiku. Jelikož je součásti pole dance flexibilita, sila, choreografie, která je doprovázena hudbou, byl a je tento sport pro mě další vyzvou. Před rokem jsem začala s pole dance a teď je to již má "droga", bez které nemůžu být.