© 2015 Poledancevalmez, Všechna práva vyhrazena

home

studio

Studio

NAŠE STUDIO

Naše studio se nachází v budově Sokolovny ve Valašském Meziříčí, jsme sportovní oddíl TJ Sokol Valašské Meziříčí.

Nabízíme lekce Pole dance od úplných začátečníků až po ty nejpokročilejší

Dále nabízíme lekce flexibility a kruhového tréninku

V našem studiu máme celkem 6 nerezových tyčí o celkové výšce 3,6 m!

3 x 45 mm

3 x 40 mm

Get Adobe Flash player

LEKTORKY

MIRČA

Už od úplného batolete mě maminka vedla ke sportu. Jsem odchovaná v Sokole a jsem hrdá na to, že jsem Sokol, protože mi do života dal opravdu mnoho. V Sokole jsem se věnovala převážně (kromě asi dalších sto aktivit) gymnastice, cvičení na nářadí, společných choreoggrafiím, teamgymu. Od 15let jsem začala pomáhat také s vedením hodin a od 16 let jsem se stala cvičitelem IV.třídy, později i III.třídy. V Sokole jsme také získali spoustu ocenění.. K tyči jsem se dostala na vysoké škole v Olomouci, a začínala jsem tedy ve studiu Apokalips Olomouc J. Potom jsem se vrátila zpět do Valmezu a nebylo kam chodit, nejdříve jsem si pořídila tyč domů a začala trénovat sama učit se nové věci, byla jsem na tyči pořád. Ale chyběli mi společné tréninky a tak jsem se rozhodla otevřít studio ve Valmezu, díky tomu jak skvělé zázemí máme v Sokolovně. Absolvovala jsem spousty workshopů na tyči např.s Olgou Trifonovou, Phoenix Kazree nebo naší mistryní Stacey, Defi z Olomouce a další … , taky školení na závěsnou akrobacii, školení na D-Yogi fly … Taky jsem trošku začala koketovat se soutěžemi a byli jsme na pole art s Evickou J Studio je pro mě velký koníček, jinak se věnuji zdravému životnímu stylu. Vzdělávání a poradenství v této oblasti. A také poradenství prevenci onemocnění, popř. alternativní cesty léčby. Všem doporučuji, aby přišli zkusit jak chutná stav bez tíže. A jaké to je dát si nohu za ucho :-D

EVČA

Pole dance jsem začala rekreačně cvičit v roce 2013. Poté jsem si pořídila tyč domů, mákla na sobě, a začala navštěvovat valmezácké studio. Stala jsem se lektorkou a od té doby nutím a motivuji jiné, aby na sobě zamakali. Jsem od přírody velmi líná, ale do pole dance a lektorování dávám všechnu energii nastřádanou nicneděláním. Kromě závisloti na tyči jsem si vypěstovala i závislost na kruhu, flexi, umění... a sladkostech.

NELČA

Pohyb mě provází celý život. S pole dance jsem se setkala na podzim roku 2014 a brala jej jako doplněk ke sportovnímu lezení - vzhledem k nárokům na sílu i flexibilitu těla. Zamilovala jsem se do něj hned na první lekci. Je to kombinace aktivit, které jsou mi velmi blízké - jóga, tanec, gymnastika, akrobacie, posilování a práce s vlastním tělem. Nejraději na pole dance mám spinovou tyč, zajímavé přechody na statické tyči, strečink a také choreografie jak na tyči, tak i na zemi. Snažím se intenzivně získávat zkušenosti a navštěvovat nejrůznější workshopy. Vedle toho se snažím posouvat i svou jógovou praxi, abych Vám mohla předat ten nejzdravější druh strečinku, vycházející z jógy (dechu). Na pole dance je skvělé, že při tréninku opouštíte starosti běžného života a soustředíte se jen na danou chvíli. Navíc na lekcích poznáte skvělé lidi, kteří mají podobné smýšlení.

Pole dance je pro mě radost a nabíjí mě energií. Na lekcích se Vám budu snažit předat to nejlepší, co můžu a mým cílem bude, abyste si hodinu opravdu užili, minimálně stejně jako já! :)

VENĎA

Mamča dvou dětí

Od 6 let navštěvovala místní ZUŠ obor taneční průprava, kdy během 11 let stihla kromě baletu absolvovat také kurzy jazzu,stepu a scénického tance. Pak začala koketovat s aerobikem a objížděla různé workshopy, až při studiu na vysoké škole získala osvědčení „Instruktor aerobiku.“ V 5 letech začala chodit do gymnastiky, ale po roce jí byl doporučen balet – že nemá tolik sil v rukách (kdyby teď věděli ). Při dvou malých dětech si chtěla hodinu týdně provětrat hlavu s tím, že se musí dostat do formy a zpevnit postavu… když se otevřelo tohle studio. Začátky byly náročné, ale vydržela a po roce se stala jednou ze tří lektorek. Tyč je těžce návyková a v hodinách kolikrát překonáte samu sebe… A zjistíte, kolik svalů v těle máte (když se ráno nemůžete hýbat :-D).. ale jak říká Mirinka, co bolí, co sílí..

SILVA

Od školního veku jsem se věnovala gymnastice. Tento sport mě provázel v dětství několik let. Poté mě oslovily pódiové tance. Jako největší úspěch v tomto sportu je 3.misto v České Republice. Srdcovkou však pro mě byl a je fittness aerobik, kterému jsem se věnovala více než 10 let. U jednotlivců v soutěži master class jsem obsadila první a druhé mista, v souteži hip aerobik první misto. V párech jsme jen vystupovaly na kulturních akcich. Od roku 2011 mam osvědčení o odborné způsobilosti cvičence aerobiku. Jelikož je součásti pole dance flexibilita, sila, choreografie, která je doprovázena hudbou, byl a je tento sport pro mě další vyzvou. Před rokem jsem začala s pole dance a teď je to již má "droga", bez které nemůžu být.